האגף לתכנון אסטרטגי ולשיווק

שיווק. פרסום. יצירת שיחה ברשתות החברתיות. מדידה ותכנון - התפקיד שלנו באגף השיווק הוא לאתר הזדמנויות חדשות ולקפוץ עליהן. אנחנו יוצאים ביוזמות חדשות וגם נמצאים תמיד עם היד על הדופק לגבי כל מה שחם, חדש ועדכני. דיגיטל, סושיאל ושירות אינם רק סיסמאות עבורנו – זוהי המציאות שאנו חיים ושבה אנו מתמחים.

המסע בעקבות הלא נודע של אוניברסיטת תל אביב

מערכת ההשכלה הגבוהה בישראל הופכת תחרותית יותר משנה לשנה, והתפתחויות גלובליות אף מחריפות את התחרות – סטודנטים היום חשופים לנעשה בעולם, והאפשרות ללמוד בחו"ל נראית זמינה בלחיצת כפתור. המשימה של היחידה לתכנון אסטרטגי הינה לדעת היכן אנו עומדים מול התחרות, להסיק מסקנות ולתרגם אותן לתכניות פעולה. היחידה לארגון ושיטות עוזרת לנצל ביעילות את המשאבים הקיימים ולקיים תהליכי עבודה שיתמכו בהוצאה לפועל של אותן תכניות. יחידת השיווק עובדת על מנת לוודא שהמסרים של אוניברסיטת תל אביב מגיעים לכל מועמד ומועמדת המתאימים ללימודים אקדמיים, ולא פחות חשוב מכך – לקהל הרחב בישראל ובעולם.

 

חושבים רחוק

הכרה של השוק וניטור מתמיד של התפתחויות בארץ ובעולם מאפשרת לנו לגבש אסטרטגיה וממנה להגדיר יעדים ותכנית עבודה רוחבית. אנחנו גאים להוביל מהלכים מרחיקי לכת באוניברסיטה, כמו תהליך המיתוג, שבמהלכו האוניברסיטה הגדירה בצורה ברורה את ה"סיפור" שלה ואימצה לוגו ומסר מעודכנים ונראות חדשה ואחידה בכל סוגי התקשורת.

 

 

 

האגף לתכנון אסטרטגי ולשיווק יוזם ומנתח מחקרי שוק בקרב סטודנטים ומועמדים ומטפל באמצעות יחידת או"ש בניתוח סקרי שביעות רצון של סטודנטים באוניברסיטה. מחקרים אלה מסייעים בייזום מהלכים לשיפור השירותים הניתנים לסטודנטים, ותורמים להבנה של האופן שבו נתפסת האוניברסיטה בקרב סגל, סטודנטים, מועמדים ומתעניינים. מתוך הבנה זו אנו משפרים ומחדדים את החוויה הגדולה הנקראת "אוניברסיטת תל אביב".

 

מוצאים את החוקרים של העתיד

המטרה שלנו היא לגייס לאוניברסיטת תל אביב את המועמדים ללימודים הטובים ביותר עבור כל תחומי הלימוד בקמפוס. אנחנו עובדים קשה על מנת לאתר את הסטודנטים של מחר ולהכיר אותם – כדי שנוכל לעניין, לערב ולסקרן אותם עד לרגע הרישום ללימודים. אנחנו יודעים שהרשמה ללימודים היא תהליך ארוך ומשמעותי עבור הסטודנטים הפוטנציאליים ולכן מקיימים עימם מערכת יחסים ארוכה, ומלווים אותם לאורך כל המסע: משלב ההתעניינות בלימודים ועד לפתיחת שנת הלימודים. זאת באמצעות ימים פתוחים, ימי ייעוץ, תקשורת ישירה בדוא"ל ובטלפון ופרסום באמצעי התקשורת ההמוניים ובאתר האוניברסיטה.

 

סטודנטים באוניברסיטת תל אביב

 

מעודכנים טכנולוגית

צוות השיווק שלנו גאה להיות חדשני ומוביל גם מבחינה טכנולוגית. הצ'אט-בוט שלנו ישמח לפטפט איתכם בפייסבוק על נתוני הקבלה שלכם ומערכת ה-marketing automation שלנו מאפשרת לנו ליצור תכנים מותאמים אישית, לכל מועמדת ומועמד, בהתאם לתחומי העניין שלהם. אנחנו מנהלים שיח אישי עם המועמדים, מנתחים את התגובות שלהם ומדייקים את המסר כך שכל אחד מקבל תוכן אישי ומותאם עבורו. הובלנו יחד עם אגף המחשוב את הקמת אתר הדרופל הגדול בישראל בפרויקט מורכב שאיחד את כלל אתרי האוניברסיטה תחת פלטפורמה אחת.

 

אנחנו סקרנים

אם זה קורה בקמפוס, אנחנו רוצים לדעת על זה! צוות התוכן שלנו ממלא את אתר האוניברסיטה בכתבות על המחקרים והתגליות החדשות של החוקרים שלנו, בהישגים של הסטודנטים שלנו ובעדכון מהשטח על כל מה שקורה בקמפוס. תוכלו למצוא אותנו גם ברשתות החברתיות – בפייסבוק למועמדים, באינסטגרם ובלינקדאין.

 

הסקרנות מדבקת

אנחנו רוצים להדביק אחרים בסקרנות שלנו לגבי הדברים הנפלאים שקורים באוניברסיטה. במהלך השנה האקדמית אנחנו מקיימים את אירועי אתנחתא, בהם הקהל הרחב יכול לשמוע הרצאות קצרות ומרתקות של טובי המרצים שלנו. בשנת הלימודים תשע"ז לקחנו את הקהל למסע בעקבות סיפורי המסעות הגדולים, ובשנת תשע"ח אתם מוזמנים להצטרף אלינו לאירועים בעקבות האלבומים הגדולים מכל הזמנים.

 

פעם בשנה הקמפוס פותח את שעריו לכולם, והקהל הרחב מוזמן לאירוע ליל המדענים – המעניק הזדמנות לחוות סיורים, הרצאות וניסויים מכל תחומי המחקר.

 

מקווים שהצלחנו לסקרן גם אתכם, ושנפגוש אתכם באחד האירועים הקרובים שלנו!

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>